DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

AMI penzion Brno - ubytování Brno

Ubytování Brno-Apartmán Koniklecová: ulice Koniklecová, 634 00 Brno-Nový Lískovec

Apartmán je ideální pro rekreační a veletržní návštěvníky Brna, pracovní cesty zaměstnanců firem a dlouhodobější firemní pobyty. V těsné blízkosti se nachází Univerzitní kampus Brno-Bohunice (Kamenice 5), Fakultní nemocnice Brno-Bohunice, Campus Square-vzdálenost 2 minuty jízdy autem, resp. 3 minuty přímým spojem MHD. Nájezd na dálnici D 1 nebo velký městský okruh cca 3 minuty, BVV 4 minuty autem nebo 11 minut přímým spojem k Hlavní bráně Výstaviště. Vzdálenost od AMI penzionu Brno 5 minut autem nebo 8 minut přímým spojem MHD-zastávka 150 m od domu.

Vybavení Apartmánu Koniklecová, Brno-Nový Lískovec:  
 • Byt 2+kk, celková velikost 48 metrů čtverečních, kapacita 5 lůžek s možností přistýlky, pokoje jsou uzamykatelné. V bytě jste ubytováni sami, nikdo jiný byt neobývá. Sociální zařízení - koupelna a wc jsou oddělené, jsou přístupné z předsíňky.
 • Byt je tvořen 2 pokoji, z toho jeden je dvoulůžkový a druhý třílůžkový s možností přistýlky
 • Vybavení pokojů: Každý pokoj má TV s digitálním příjmem programů (cca 50 a více programů), větší pokoj má navíc sedací soupravu, velkou plazmovou TV 127 cm a vybavený kuchyňský kout (elektrický sporák + trouba, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazícím boxem), základní nádobí.
 • Wi-Fi připojení zdarma
   
 • Apartmán Koniklecová v Brně-Novém Lískovci je ideální pro skupinu lidí do 5-6 osob, všechny prostory domu i bytu jsou nekuřácké.
   
Cena:
 • Apartmán je přednostně určen pro ubytování firem a skupin osob. Cena se stanoví individuálně dle počtu osob a nocí a konkrétního termínu/veletrhu.
   
 • Dlouhodobé pobyty jsou cenově zvýhodněné. Cena se vždy stanoví dle konkrétní poptávky.

  Orientační ceny při krátkodobém 
  Počet osob v Apartmánu Cena za Apartmán/ 1 noc
  1 osoba 800,- Kč
  2 osoby 800,- Kč
  3 osoby 1000,- Kč
  4 osoby 1200,- Kč
  5 osob 1400,- Kč
  Ceny jsou orientační!!! Závisejí na aktuální poptávce, sezóně a veletrzích. Skutečné ceny mohou být vyšší i nižší.
  Zašlete nám poptávku, obratem zasíláme nabídku. Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

  Apartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu Brno Apartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu BrnoApartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu BrnoApartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu BrnoApartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu BrnoApartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu BrnoApartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu BrnoApartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu Brno
Přímo u domu je bezplatné parkoviště, kde lze parkovat
V místě je výborná obslužnost-obchod+restaurace, nákupní centrum Campus Square-NC Tesco (denně 7-23), pizzerie, fast foody, bankomaty, značkové obchody s módou, kavárna atd. 

Velký důraz při výběru lokality byl kladen na bezpečí čtvrti.

Provozovatelem Apartmánů Koniklecová je JUDr. Karel Vítek, Hroznová 100/67, 603 00 Brno, IČO: 15555046